طراحی سایت

در دنیای امروز، اینترنت ابزاریست که به راحتی در اختیار همگان و به سهولت در دسترس انسانها قرار گرفته است. بنابراین بهترین راه برای ارتباط مستقیم با مشتریان، ارائه خدمات، فروش محصولات و خدمات، این است که شما در جهان اینترنت صاحب جایگاه باشید. وبسایت های اینترنتی امروزه بخش قابل توجهی از گرایشهای انسانها را به سمت خود جلب کردند چرا که کار با آن بسیار راحت و امن و در دسترس است. یکی دیگر از امتیازات وبسایت های اینترنتی در جهان امروز، تنوع بینظیر سایت هاست که توانسته با کمک ابزارهای در دسترس، زندگی انسانها را متحول کند.شما هم اگر صاحب کسب و کار هستید و یا اگر در حوزه های مختلف فعالیت میکنید، قطعا به کمک یک وبسایت و در کنار یک تیم متخصص، دروازه های جدیدی به روی شما گشوده خواهد شد. قطعا وبسایت اینترنتی یک سرمایه گذاری و فرصت بینظیر و پر سود برای شما خواهد بود. تیم ما در کنار شما خواهد بود تا مراحل ترقی را با سرعت بیشتری طی نموده و در عرصه جهانی دیده شوید.

انواع خدمات ما در حوزه طراحی سایت

1.طراحی سایت شرکتی

یکی از پرکاربردترین انواع سایت در اینترنت، سایت های شرکتی است. در سایت های شرکتی، اغلب افراد و شرکتها به معرفی برندها، معرفی خدمات، معرفی محصولات، اعلام راه های تماس، اعلام آدرس دفتر یا دفاتر شرکت، اعطای نمایندگی و یا خدماتی از این دست میپردازند. برای شرکت ها، سایت به مثابه یک کاتالوگ آماده از توان و قدرت شرکت عمل میکند و شرکت و توان شرکت را در معرض دید جمعیت انبوهی از کاربران و مشتریان قرار میدهد. به عبارت دیگر، سایت های شرکتی به عنوان شناسنامه شرکت یا فرد عمل میکنند و شرکت یا شخص از طریق این سبک از سایتها به معرفی خود میپردازد. یکی از خدمات ما به شما، طراحی سایت شرکتی میباشد. 

2. طراحی سایت فروشگاهی

امروزه، یکی از بزرگترین دغدغه های هر تولیدکننده و فروشنده ای ، دسترسی به بازار هایی بزرگتر ، جهت افزایش فروش و کسب سود و منفعت بیشتر است. بدون شک بزرگترین بازار، بازاریست به وسعت جهان. تنها راه دسترسی به بازار جهانی، استفاده از ابزار اینترنت است. سایت فروشگاهی ابزار اتصال به این بازار بزرگ بین المللیست. زیرا به راحتی و در کمترین زمان ممکن، مشتریان شما را به شما متصل میکند و باعث افزایش فروش و گسترش کسب و کار شما خواهد شد.

همگی شما قطعا نام فروشگاه دیجی کالا و یا آمازون را شنیده اید.سایتهایی که پیشتاز عرصه فروش اینترنتی هستند و خدمات آنلاین ارائه میدهند. هزاران سایت دیگر از این دست در جهان اینترنت متولد شده اند و سود سرشاری را برای مالکان خود و کسب کارهای مرتبط به آنها به ارمغان آورده اند. شما نیز میتوانید از این فرصت همگانی استفاده کنید. تیم خبره ما در کنار شما خواهد بود و شما را به این بازار عظیم متصل خواهد نمود. کافیست طراحی سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید و صاحب کسب و کار اینترنتی خود شوید.

3. طراحی سایت شرکتی - فروشگاهی

سایتهای شرکتی -فروشگاهی، مخصوص شرکتها و برندهاییست که تولیدکننده و عرضه کننده محصول یا محصولات خاصی هستند. و میخواهند با داشتن یک سایت، هم به معرفی شرکت، برند و خدمات خود بپردازند و همچنین امکان خرید یا پیش خرید محصولات خود را برای مشتریان و متقاضیان محصولات خود فراهم کنند. که با این کار، درواقعبا یک تیر، دو هدف را نشانه گیری کرده اند. یکپارچه سازی و مدیریت آسانتر بازار هدف و کاربردی تر شدن سایت، یکی از مزیت های این نوع از وبسایت های اینترنتی میباشد. بنابراین ما نیز برای بهبود راهبردها و رفع نیاز شما مشتریان عزیز، اقدام به طراحی سایتهای شرکتی-فروشگاهی نمودیم. قطعا راحتی و پیشرفت مشتریان، آرزوی قلبی ماست.

4. طراحی سایتهای خبری

یکی دیگر از انواع سایت، سایتهای خبری است. این نوع از خدمات، همانطور که از اسمش پیداست، بیشتر مختص خبرگزاری ها و مجموعه هایی است که به انجام مشاغل خبری و ارائه خدمات خبری مشغول هستند، مانند نشریه ها، اتحادیه ها، مجلات و … .

تیم خبره ما در ساخت ، مدیریت و آموزش استفاده از این سیستم ها در کنار شما خواهد بود. 

از نمونه سایتهای خبری میتوان به سایت باشگاه خبرنگاران جوان، صحیفا، روزنامه های کیهان، ایران امروز و امثالهم اشاره نمود.